top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraZiemniak

Playstation 5 unboxing po polsku - PL Ziemniak

Witam Was bardzo serdecznie moi mili! Dziś chciałbym Wam zaserwować wstęp do tego, czym się aktualnie zajmuję :D! Kadry pochodzą z filmu na YouTube, który linkuję na dole :)

Kontroler DualSense od Sony Playstation 5

Oczy Was nie mylą, to najnowszy kontroler DualSense od konsoli Sony Playstation 5 którą aktualnie mam w testach.


Zacznijmy od pudełka:

Sony Playstation 5 - pudełko

Wszystko jest zapakowane jak najbardziej ekologicznie w myśl zasady - mniej = więcej, ale bez rezygnowania przy tym z bezpieczeństwa. Sony poszło w bardzo elegancki design, który mi osobiście odpowiada, bo widząc taką grafikę, od razu mam w głowie, że hej - to bardzo nowoczesny sprzęt!


Sony Playstation 5 horyzontalnie

Konsola po wyciągnięciu z pudełka budzi podziw. Jest ogromna i sprawia wrażenie produktu futurystycznego i bardzo premium. Od razu widać ją z daleka, bo jej kontrastowy wygląd mocno wybija się na każdej powierzchni. Sony zadbało o szczegóły i wykończenie każdego elementu. Wiecie że matowa część kontrolera DualSense jest pokryta mikroskopijnymi znaczkami Playstation?


Struktura antypoślizgowa pada DualSense

Gołym okiem jak człowiek się nie przypatrzy, to może pomyśleć, że jest to po prostu matowa tekstura, żeby pad leżał dobrze w dłoni. Nawet w filmie nie byłem w stanie aparatem złapać dobrze tego elementu, więc zrobiłem zdjęcie i wyciągnąłem szczegóły.


Podobnie jest także z panelami bocznymi, które od środka także są pokryte teksturą, ale już nieco większą i widoczną gołym okiem.

Wnętrze paneli bocznych pokryte teksturą

Co do tyłu konsoli, to mamy tutaj podstawowy zestaw złącz:

- zasilanie

- HDMI

- Ethernet

- 2x USB typ A

- Kensington Lock


A z przodu jedno USB typ A, jedno typ C i przyciski power i Eject (w wersji z napędem).


Najbardziej mnie jednak ciekawi sam kontroler DualSense, odświeżona wersja w porównaniu do DualShock'a znanego z PS4. To w końcu element z którym mamy najwięcej styczności. Posiada wbudowany mikrofon, triggery z różnym stopniem nacisku i "rewolucyjny system haptic feedback", który ma wzmocnić nasze doznania z gier. To przetestuję i podzielę się moimi wrażeniami!


Nowy kontroler DualSense od PS5

Najważniejsze jest jednak to, że leży mega wygodnie w dłoni. Niestety DualShock'i zawsze leżały mi dobrze, ale nie "bardzo dobrze". Ich trochę nienaturalny kanciasty kształt sprawiał, że nie czułem się naturalnie trzymając je w dłoni. Z nowym padem po wstępnym "potrzymaniu", ale jeszcze nie po "pograniu" mogę od razu stwierdzić, że Sony poszło dobrą drogą ^^


Jak z wielkością? Zobaczcie sobie jak wygląda konsola w rękach dorosłego faceta!


Rozmiar Playstation 5

Zadawajcie pytania co chcielibyście zobaczyć wraz z kolejnym materiałem dotyczącym Playstation 5, natomiast unboxing i reakcję na żywo możecie zobaczyć tutaj:


1828 wyświetleń3 komentarze

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page